View Single Post
Staro 16.12.2009., 02:51   #404
Wrbhhh
Registered User
Moj komp
 
Wrbhhh's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 14
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
Kod nas dosta ljudi bas voli telefonirati. Malo zovu trgovinu iz koje nesto hoce, pa onda zovu prijatelje da njih dave s tom istom pricom s kojom trgovca nisu uspjeli udaviti (jer covjek ima previse prakse u odjebavanju takvih), onda zeni ne smiju ni pricati o tome sto zele kupiti pa zovu druge prijatelje negdje van na kavu da im to sve ispricaju. Dok se kava jos pije zovu opet trgovinu da malo dave jer im klasican razgovor uz kavu ipak nije adekvatna zamjena za to cudo zvano telefon.....ne pretjerujem, vidjam to svaki dan.
Takvi budu ljuti kada im se webshop ne javlja na telefon. Ostale boli k sve dok im uredno u razumnom roku posalju ponudu i isporuce robu.
Jel po tvom mišljenju normalno da jedan dućan ima na svojoj web stranici navedena 4 telefona, a da se niti na jedan nitko ne javlja? Ako se ne misle javljati na telefon, zašto su ih uopće naveli?

Izgubio sam 2.5 sata (+ 4 dana na neodgovorene pozive) na nešto što sam mogao preko telefona saznati za 30 sekundi. Je li to dobar način poslovanja, dobar odnos prema kupcu?

Btw, inače ne zovem dućane (jer uglavnom idem u HGspot koji je u susjedstvu pa mi nije problem navratiti), ne pričam preko telefona s prijateljima (nego SMS-om i prek Neta), općenito nisam pričljiv, ne pijem kavu i nemam ženu. I nisam namjeravao davit preko telefona. Htio sam pitat 2 kratka pitanja. Imate li to i to? Ako ne, hoćete li ili možete li nabaviti? Mislim da sam s pravom raspižđen što sam potrošio toliko vremena da saznam odgovore na ta 2 jednostavna pitanja.

PS
Siguran sam da taj tvoj post nije išao meni osobno, ali sam imao osjećaj da si i mene svrstao u ovu svoju svakodnevnu kategoriju (ako si uopće vidio moj prvi post ovdje), a tamo sigurno ne spadam.
__________________
"Israel Pulls Out of Gaza, Gaza Not Pregnant"
_____________________________________

Pita mali Ivica tatu:
- "Tata, kad ćemo kupiti Golfa peticu?"
- "Kad izađe Golf devetka!"

Wrbhhh je offline   Reply With Quote