View Single Post
Staro 06.12.2014., 14:35   #5804
Zolf Nolf
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Pozdrav svima

Procitao sam zadnjih 30ak stranica teme, ima konfliktnih informacija oko kojih se svi stalno svadjaju pa cu pitati opet cesto postavljano pitanje.

Situacija je sljedeca.

Graficka je prestala raditi, predana je u servis.
Ustanovljeno je da ne radi, takve vise nema, nude mi na izbor 2 novije zamjenske, koje su otprilike slicne karakteristikama onoj staroj, no u biti mrvicu losije (takt GPU-a je 1000mhz umjesto 1050mhz recimo).
Nakon sto sam ja rekao da mi ni jedna ta graficka ne odgovara i da shodno tome zelim nesto u rangu cijene originalno placene graficke, dao sam i prijedlog sto zelim i ponudio nadoplatit jer nema nista tocnog iznosa, poprilicno bezobrazno mi je receno da to ne moze i da cu dobiti tu i tu graficku i da ce me obavijestiti kada je mogu podici.

E meni se taj bezobrazluk jako ne svidja i sad im zelim poslati dopis da ne pristajem na ponudjene graficke i da zelim raskid ugovora i povrat novca.
Vremena i volje imam da to istjeram na cisto.
Imam li ja zakonsko pravo na to? Tu na forumu se uglavnom tvrdi da imam, ZOO clanak 423 i popratni.

Koja je procedura nakon sto dobijem odgovor na dopis, kome ide prijava, posto DI vise ne postoji?

Zahvaljujem na pomoci
Zolf Nolf je offline   Reply With Quote