View Single Post
Staro 15.09.2011., 12:09   #34
markonirs
Registered User
 
markonirs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Krusevac, SCG
Postovi: 7
Pozdrav, ajde da dam jos jedan pogled, pa kome se dopada ok. Imam HTC HD2 vec izvesno vreme i volim da eksperimentisem sa romovima (kao i vecina drugih korisnika naravno). Koristim kao osnovni isti WM6 rom korisnika koji je stavio link malopre kao primer i prezadovoljan sam. Pored njega sam isprobao jos gomilu drugih ali i nekoliko verzija Androida. Ovo mi nije prvi susrte sa androidom jer sam ga koristio na Tattoo i Galaxy mini telefonu. Volim oba OS-a ali bar na HTC HD2 mi se cini da bolje izgleda i fukncionalniji je WM6. Uporedo sa wm6 i sada imam jos dve verzije androida na SD kartici. Sve je to ok, ali stalno se vracam ka wm6 jer mi organizacija telefona bolje lezi. Naravno sve zavisi koliko smo koristili koji OS, verovatno mladja populacija kojoj su se prvi smart telefoni zasnivali na Androidu ne vidi u ovoj prici mesto wm6 koji je definitivno u poodmakloj dobi. Mi malo stariji, koji smo WM cukali na raznim Palm i HTC uredjajima starije generacije sebe lakse nadjemo u toj prici. Cela ova prica malo podseca na polemike koje su vodjene na forumima tipa winxp vs.win7, ili jos ranije win98 vs.winxp i sl. Razliciti ljudi vole razlicite stvari i bas te razlicitosti cine da trziste bude raznoliko i interesantno. Kada bi nam svima bile lepe iste stvari mislim da bi bilo monotono. Lepo bi napravili jednu verziju androida i jedan mobilni telefon i svi bi koristili isto....Bljak
markonirs je offline   Reply With Quote