View Single Post
Staro 08.08.2019., 09:05   #19
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor sokre10 Pregled postova
Igrao sam pes od pes 3, online od pes 4. Tamo negdje 2014. sam prešao na fifu, tek sam na fifi 19 zaigrao ultimate team. Ima li pes neki online mode sličan tome? Vidim da još nisu riješili kvalitetu online konekcije, to je i dalje veliki problem?
Ima li skriptiranih trenutaka online kao i u fifi kad ne možeš zabiti da se na glavu postaviš?
Fifa je pay to win igra, pogotovo na višim razinama gdje su jaki igrači i tu igra jačina ekipe. Neću ni krenuti o tome kako su neki igrači tipa van dijk nedodirljivi i čak ako imate igrača po statistici slicnog njemu, jednostavno to ne prikazuje na terenu.
Moje subjektivno mišljenje je da "lažu" sa ocjenama igrača.
Ima li normalnih igrača koji bi dali savjet, isplati li se vraćati na pes?

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
Ima pes to, nije bas ko fut, slicno je, nema kartica, lootanje igraca je drugacije izvedeno ali mod se svodi na istu stvar. Da stvar bude bolja koji mjesec nakon izlaska igre, taj mod izlazi ko f2p ali ne uspijeva bas skupit igraca osim vec postojecih pobornika pesa.
Skriptiranja ko u fifi nema ali ima neceg drugog, nekako su online tekme ko manje realne nego kad se igra obicno i desavaju se cudne ili nemoguce situacije s vremena na vrijeme. Sijecam se bas jedne tekme iz pesa 18 kakvu ni u fifi nisam uspio vidjeti, imali smo u napadu i lik i ja gejmara u crvenoj formi, 6:5 je tekma zavrsila, svih 11 golova su bili gejmarovi, svaki je bio kao teska skripta u fifi, od kickoff gola do obrambenog koji se mice u stranu da ovaj moze proc, nakon toga sam odigrao jos dvije utakimice najnormalnije, znaci nema skripte al onlajn zna ludovat na razne nacine. Taj onlajn ima te musice i problema s konekcijom vec x godina, svake godine identicna svar, al skroz ista, mehanizam ne mijenjaju skoro nista samo ustimavaju grafiku, dodaju animacije i balansiraju gameplay. Mislim ako mozes istrpit skriptu u fifi mozes i ovo, moras sam probat.

Sto se tice laganja oko ocjena u fifi, lazu definitivno ili bar skrivaju neke dodatne statistike kartica, igraci su poceli zanemarivati te ocjene, bitan im je overall za sbc, a ovako za igrat ih najcesce procijenjuju po yt videima di pokazuju kako se koja kartica ponasa u igri.
doky je offline   Reply With Quote