View Single Post
Staro 05.03.2013., 23:24   #93
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Eto ja udomio Arctic Sound S362, kod mene su vec neko vrijeme pa da javim dojmove. Izasli su me 300kn na vikend akciji u Linksu, 50w sub + 2X12w sateliti. Sto se samog zvuka tice sam poprilicno zadovoljan kvalitetom, glasnoca satelita je takoder zadovoljavajuca, s druge strane bas je odlican, lupa dosta nisko i dosta jako. Divota za bas freakove. Stvarno se vidi da ima 50w u njemu. Sama kutije je prilicnih dimenzija i ima je se kaj za nosit, takoder dosta dobro napravljena s obzirom na cijenu.

Ono sto je lose je duzina kablova, stvarno su smijesno kratki, taman od poda do stola i to je to, mogli su ih produziti barem kojih 30-ak cm. Takoder losa strana je konstantan lagani sum iz njih dok miruju koji je vrlo iritantan, sto iz sub-a sto iz satelita. Sto predstavlja problem jer se mogu ugasiti jedino dole na subu na sklopci, nema na satelitu to rjeseno tako da se svaki put prije spavanja moram sagibati ispod stola. Takoder skoro svaki put kad se gase probije na sub i grune onak, muski Takoder kad se stolna lampa gasi opet fino probije na bas. Pretpostavljam lose izvedeno uzemljenje, pokusao sam mijenjati zice, u drugu uticnicu opet isto kad se gasi.

Sve u svemu, za 300kn odlicna kupnja, puno zvuka za malo novaca, ako vam je bas bitna stavka a mozete preci preko navedenih minusa, svaka preporuka.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Zadnje izmijenjeno od: HCS. 05.03.2013. u 23:30.
HCS je offline   Reply With Quote