View Single Post
Staro 15.03.2012., 21:58   #131
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor skitnica Pregled postova
A sta taj tvoj uredjaj koji kosta duplo vise moze a da ovaj ne moze?
Najdrazi su mi ovi koji kupe nesto pa misle da je to najbolje i da su najpametniji na svijetu. Siguran sam da taj duplo jeftiniji uredjaj manje zaostaje za tvojim nego tvoj duplo jeftiniji za mojim. A ko ti je kriv kad kupujes jeftinjake


može besprijekorno reproducirat .mkv koji je najkorsniji format sa svim pogodnostima rukovanja i titla. i druge formate al ne vjerujem da će takvi gledati prastre avi formate...
može slušat interent radio, najbolji gadget po meni (a može i fejs al kome to treba)

Citiraj:
Autor tintin Pregled postova

S obzirom da veliš da ima chipset ko WDTV Live ima li ikakve šanse da se na njega stavi firmware od WDTVa ?
eto tip bi već htio WD FW na tu kutijicu...e pa neće ići, nisu oni u WD toliko blesavi da svoj FW daju korisiti u duplo jeftinijem vulgaris uređaju... (i ja bi u svoju Fabiju soft od Superba pa da imam taj auto onda )

Citiraj:
Autor dhalos Pregled postova
Ma češki su onda svi izbornici i sučelje. Nema posebno štelanje language postavki za titl. Valjda čita kodnu stranicu titlova po settingu za device language.
.
*


hm...šta sam reko, mora bit neka caka...

PS - još čekamo recenzije vlasnika da vidimo dali čita razne formate kao i WD live!!!
smirnoff je offline