View Single Post
Staro 10.01.2012., 22:41   #35
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ama odmah mu i preporucite da se u zagreb jer je tamo struja jaca......... po mogucnosti kakav cetverosobni stan u centru.
koji vrag nedostaje ovom dualcu na 3ghz i maticnoj ploci? ajd rami su prosli misljenje........... ccc, NHF ljudi, ali prezirem ovakve pomoci koje nisu zdrave pameti.

nego, graficka je ovdje problem, i to naveliko. mozda i softver, driveri, pojma nemam. ali da se unutra blekne nesto osrednje tipa 5770, ma i 4770, boost itekako osjetan nakon bjedne 6450. ovisno o napajanju bi tako i ganjao nesto polovno, 4870, gtx260 pa na dalje.


nitko ne kaze da za ugodno plejanje danasnjih igara nije pozeljan 330 korni procesor, ali i dvojezgrasi su sposobni. eto moje konfe sa strane, mene jos uvijek itekako ok sluzi za sve na 1680x1050, ovisno o detaljima. ne igram nista online (pa znam da bi bila patnja sa BF, ok), no igre idu bez frke.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote