View Single Post
Staro 09.01.2012., 23:02   #141
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,137
hvala svima na odgovorima! ...a i tema je malo propala niže, pa da je podignem :P

danas u zadnjih 10 minuta prije negoli je zatvorila, otišao do poslovnice pbz-a ovdje u rijeci (pored kazališta ) ... pričao sa ženskom, sve super, sve pet - još moram viditi u svojoj treš banci kako pozatvarati račune da ih se riješim zauvijek...

nego - bacila je interesantnu foru ( ) - pošto sam reko da sam student, rekla je da studenti imaju pravo na studentski paket... i šta to sad znači i nosi uz to jedina pametna stvar je da je tekući, tj. da se vodi besplatno (inače se vodi 7 kn svaki mjesec) - to je stvarno jedina pametna stvar... + UZ TO POŠTO SMO STUDENTI MOŽEMO (njenim riječima "pošto ste studenti, odlučili smo vam dati to") otići na tekućem u minus i to 1000 kn (stvarno presuper za nezaposlene jebivjetre studente bez prebijene kinte u novčaniku - poznajem i predobro sebe - rekoh NE, HVALA)... dobije se naravno i ta visa electron, trajni nalog žiro na tekući, netbanking (koja je svrha toga, osim plaćanja računa preko neta? a ja ni nemam nikakvih računa praktički - jer sam - pogađate - student? molim objašnjenje ) ... ono šta me najviše pogodilo je da dobijaju studenti american express kreditnu i to do 2000 kn mjesečno (mogu me odmah na sud poslati) ... dobro sam razmislio o svim ponudama, lepezama, studenticama i studentima, bla bla... ali kao što rekoh, poznavajući sebe, nije to baš nikako za mene

otvoriti ću "standard" žiro uz visu electron + tekući (zbog uplate starijih, inače ni nebi), bez mogućnosti da odem u minus i na to trajni nalog da sve šta sjedne na žiro sjedne na tekući... baš nekako sa "strahopoštovanjem" ulazim u te banke i razgovaram sa zaposlenicima, strah me nekako, nemam pojma jel to sa razlogom ili nije... možda sam zaglupljen po tom pitanju, ali minus od 1000 kn i kreditna za nekog ko nema prihode (niti će ih imati u narednih ne-znam-ni-ja-koliko-godina nije baš previše pametno),...
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote