View Single Post
Staro 18.07.2011., 17:21   #85
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Gašenjem servisa u memoriji nećete puno napraviti što se tiče trajanja baterije.

Ono što vam može produžiti vijek baterije pri stock romu je smanjenje svjetline ekrana, isključivanje wifi, 3g mreža i gpsa i da nedrkate puno po mobu, no onda to i nije neki smartphone.

S rootanim mobitelom je druga priča. U, primjerice AOSP romovima je puno sranja izbačeno, stavljeni su custom kerneli, nema Sensa koji također ždere puno resursa, tu je underclockanje i sl.

Mislim da nema roma na XDA developers koji nisam isprobao (mnoge i po nekoliko puta - proteklih mjeseci sam po tjedan dana isprobavao po jedan ROM ), najboljima što se tiče trajanja baterije pokazali su se Oxygen i Amethist, 3 dana bez beda nakon što jednom podesiš ROM.

Većina ROMOova su puni bugova i problema, ima jedno 7-8 stabilnih ROMova koje se isplati probat i to je to.

Tko god ima volje poigrati se s mobom, ovo je početna stanica:
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=628
Osobito Noob proof everything Desire guide.

Ako ja silnim flashanjima nisam brickao mob, nećete sigurno ni vi
Ok,to me već veseli, mislim da ću onda sigurno flashati ROM
ako bude zapelo,budem tražio pomoć. Ma meni je najbitnije kad ga jednom cutomiziram kako treba, da radi bez problema i da baterija traje pošto ne namjeravvam onda više prčkati po njemu
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture
Babaloo je offline   Reply With Quote