View Single Post
Staro 21.02.2019., 16:37   #853
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,797
Eclisse kazeta bi se trebala moći nabaviti za oko 1600kn (Mito ili neke druge vjerojatno za parsto kn niže, iako su meni Mito kazete sranje), klizna vrata debljine oko 40-45mm sa štokom bi trebala biti do 1500kn (vjerojatno ima i jeftinijih, ovisi di gledaš i koliki ti je izbor), bravica za zaključavanje oko 200-250 kn (ovisno koliko pucaju maržu na to, u nabavi su ful jeftine). Sve to bez ugradnje vrata i kazete.

Kazete možeš kupiti bilo gdje, Eclisse dolazi u dugačkom pakiranju 20x20x200cm i nije je problem naručiti bilo gdje iz HR i doma složiti. Kazetu biraš na način: ako želiš 70cm otvor, treba ti 210x70 kazeta. Ta kazeta ima fizičke mjere (ako dobro pamtim) 150cm širine. Na to dodaj barem 5+5cm lufta sa strana za lakše pozicioniranje i dobiješ kolika ti mora biti rupa u zidu. Vrata se naručuju prema mjeri kazete, sve je to standard samo da ne prelaziš određenu debljinu krila. Kod narudžbe vrata moraš unaprijed definirati vrstu zatvaranja (bravica ili ne, zbog bušenja u vratima).

Bravice imaš kao leptir s opcijom prisilnog otvaranja s vanjske strane ili na ključić što je po meni glupo za kupaonu/wc.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote