View Single Post
Staro 25.08.2015., 14:23   #83
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
S3 Neo - bolja podrška, ROMova koliko želiš,...
Imam trenutno navedeni mobitel i moram upozoriti sve njegove potencijalne kupce koji žešće multitaskaju da se taj stroj opako grije kad ga natjerate da radi nešto konkretno. S3 mi se znao ugrijati, ali ovaj se zagrije duplo. Nemojte ni pomišljati na napredno korištenje dok vam je na punjaču jer će izbaciti poruku da se punjenje prekida zbog prevelikog zagrijavanja i prestati puniti bateriju. Koristim isključivo originalne Samsung punjače i pripadajuće kablovinje pa sigurno nije kriv punjač nego neadekvatno hlađenje uređaja (nema ni jednog ventilatora unutra?!) zbog čega na momente postaje gotovo neupotrebljiv i možete ga staviti babi u grah.

Osim ovoga što sam naveo telefon je sasvim ok (ako vam ne smeta izostanak OTG podrške) i malom Perici iz kvarta će biti skroz oukej za igranje i surf, a i njegova sestra Marica će biti zadovoljna s njim kao mašinom za selfije i fejsanje. Ozbiljni ljudi neka radije ušparaju malo i uzmu nešto ozbiljnije i hladnije.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote