View Single Post
Staro 02.05.2011., 08:31   #356
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,348
Citiraj:
Autor Smarty Pregled postova
sta hoces rec?
de nekupujem ati-a nego da cekam priliku za neku nvidiu?
Ja sam odkad pamtim za sebe na nvidiji baš iz tog razloga...imao sam par izleta sa ati (HD4870 - performanse ala intelova integruša, HD5670 (Saphire ultimate pasivna...jedna od meni najdražih kartica...pasivna, nečujna,hladna) - smajlići blinkaju umjesto skaču, X1050 - it works...igrao Warcraft 3 sa njom bez beda) i nije bilo bajno. Jednostavno ako želiš biti na Linuxu i isključivo sve radit na njemu nvidia je puno bolji izbor.

Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Kaj im fali? Kod mene je Linux Mint 9 baziran na Ubuntu 10.04, a kod sestre Ubuntu 10.10, a jedan i drugi komp imaju AMD-ATi grafičku. Driveri instalirani i rade bez problema.
Imaš karticu za koju su driveri kolko tolko dobro sređeni i radit će ok dok ju ne smrdaju opet.

P.S.- probaj opalit neku native Linux igru (Doom3/Quake4) ili nešto preko wine-a (Red Alert2/Homeworld2) pa javi kak šljaka...i wonder

Citiraj:
Autor Smarty Pregled postova
evo uspija san ushemit ati 9550 za probu i nekim cudon radi al pod additional drivers pise "no proprietary drivers are in use on this system"
Isti slučaj ko ja sa X1050 - ona mi je najbolje delala na Linuxu...ak sve dela ostavi ju.
tomek@vz je online   Reply With Quote