View Single Post
Staro 06.08.2018., 11:31   #14
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Posipam se pepelom jer mi je do prije godinu dana osoblje na pbz salteru pokusavalo uvaliti bas istoimeni sticker. Znam za sticker, ne zelim to, nemam pojma da postoji istoimena usluga (uparena vjerojatno s nekim pbz appom) koja koristi nfc od moba.
PBZ Wave2Pay. Radi i bez fizickog stickera, naravno, mozes je "vezati" za bilo koju PBZ karticu.

Iako, da, vjerujem, osim nepovoljnih kredita, zasto bi ti nudili suvislu uslugu. Makar ove moje tetice u Mislavovoj u Zagrebu su poprilicno informirane oko kojecega.

Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Šteta što više trgovina nema beskontaktno. Život bi bio još lakši.
Gdje si naletio da nema? Cak i najgore cuke po Hrvatskoj imaju "nove" POS-eve koji primaju beskontaktna placanja, tako da nema greske... Ne sjecam se gdje sam zadnji puta vidio te stare krame. Uostalom, ionako ti je najbitnije u nekakvom speceraj-retailu, tipa dodjem u "veliki" Konzum u Radnickoj, uzmem par stvari sto mi treba, protutnjim kroz bezposadnu blagajnu, udarim mobitelom o POS i idem dalje.
Citiraj:
Mislim da nije u redu da samo PBZ korisnici mogu koristiti Google Pay.
Ponovit cu po n-ti put svoje pitanje - zasto, tj. koga boli q za tu uslugu, kada vecina banaka nudi to isto vec dugo vremena?

Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
Sve bi na taj čip potrpal.. banke, osobne, vozače i sve one moguče kartice od svih dučana
Kamo srece - iz tvoje tipkovnice u Bozije usi.

Citiraj:
Autor EdoFazlinovic Pregled postova
Pa. Cek samo. Malo.
Pa google pay. Ako mos. Primat preko email pare i pbz hrvatska je sklopila ugovor to znači isto da mozes withdraw s Google pay na tu karticu. Znaci netko iz Amerike mi moze poslat i gotovo. Bas cu provat jer znam da sam prije primao kad sam spojio revolut karticu sa google pay
Pa ajde vie nek ti posalju te pare da nam kazes ide li ili ne ide!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote