View Single Post
Staro 12.11.2016., 11:28   #6902
KC-KB
Registered User
Moj komp
 
KC-KB's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 10
Citiraj:
Autor skroby_17 Pregled postova
Obavezno zovi! Ja sam krajem 10 mjeseca ugovorio preko službe za zadržavanje max3 start paket u koji su bili uključeni neograničeni razgovori, prikaz broja pozivatelja, internet 10 mbps flat i maxtv osnovni i sportski plus paket za 305 kuna. Receno mi je da ce biti aktivirano kroz par dana. Provjeravam telekom portal, bili su aktivirali max3 start bez sportskog plus paketa i smanjili mi brzinu. Zvao službu za zadržavanje nekoliko puta dok nisu sve riješili jer ako zoveš SZK slušat će te kao da si pao s marsa.
I kada ces zvati nemoj da kazu bit ce, treba vremena i slično. Ja sam zvao dok sve nisu sredili kao što su rekli. I sada sam vidio na računu sve je obračunato proporcionalno korištenju kako i treba. Istina još nisam dobio ugovore za koje su rekli da će poslati ali mi sve piše na telekom portalu kao što su rekli da bude.
Koji su to lopovi, trenutno sam samo sluzbu za korisnike dobio jer ovi za zadrzavanje danas ne rade. Vele mi da nije im evidentirano da sam ugovorio novi paket i da će me zvati. U ispisu poziva frajeri su mi izbrisali da sam zvao 0800611362.
KC-KB je offline   Reply With Quote