View Single Post
Staro 19.10.2014., 15:06   #21
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Zanimljiva rasprava, samo recimo netko tko godišnje sastavi komad namještaja i utipla dvije police nema razloga ići na skupe il profesionalne alate. Većinu posla će bez problema odradit i ove jeftinije tvrke kćeri tipa Einhell i ostali. Samo treba imat osjećaja malo za rad s tim strojevima. Nebrojeno puta čujem od poznanika a i čitam po forumima kako Bosch/Makita a pogotovo ovi jeftiniji alati ništa nevaljaju, kako im je izgorilo. I onda kad ti ti isti pokažu kaki su radili s tim strojem vidiš da su ljudi glavni krivci. Jer nema tog stroja koji bivol nemože pokvarit.
Istina, za nekog kome treba za nešto sitno po kući, dovoljna je i ona matrix iz konzuma za neku bagatelu.

Citiraj:
Autor Princ288 Pregled postova
Pa po cijeni se mogu praviti kao tata. Ak sam dobro vidio najjeftiniji aku u hrvatskoj je 2500, znam da ameri vise koriste taj festool od boscha. Mislim da i nemaju neke entry proizvode vec je sve za prousere
Znam ja što je Festool, ne boj se. Ali reć da su makita, bosch i hilti igračke prema njemu je glupost. Sve su to pro alati i tu su razlike u nijansama. I kad se uspoređuju, valja ih uspoređivat u istoj klasi, da su slične voltaže i onog najbitnijeg, momenta. Ko moj frend koji ima makitu s 4.0 Ah baterijom popljuvao bosch od drugog frenda koji ima 2 i nešto Ah i veli kak njemu za sličan posao baterija puno duže traje. Ono, ma nemoj me... ozbiljno?
Što se amera tiče, kod njih je Dewalt br. 1.
Moj osobni redoslijed bi bio Hilti, Makita pa Bosch. Festool je relativno slabo zastupljen kod nas, i kratko sam se družio s njim a s dewaltom nisam imao prilike radit pa ih neću ni komentirat.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote