View Single Post
Staro 24.11.2017., 16:30   #3203
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Pomoc pocetniku

Ako moze pomoc. nakon par sati rada rudarenje je samo prestalo . nije se zblokiralo nista i na ekranu u xmr-staku ide socket error. samo sam ugasio xmr stak i ponovno ga pokrenuo i sad opet radi. sve mi ide na nicehash u njihow wallet. dal ima veze sto sam bio konektiran s drugim strojem na nice hash i pregledavao statistiku? nakon 10 minuta me tamo izbacio radi neaktivnosti. idle. pisalo ALL POOLS DEAD. slucajnost? sto se nebi trebo spojit sam i pokusavat ?

help..
https://prnt.sc/heq5jt

u nije mi jasno ovo s poolovima i walletima
ja trenutno sve radim preko nice hacha al s njihovim programom mogu rudarit samo s jednom karticom jer jos ne podrzava vise vega pa zato koristim xmr-stak koj isve salje na nicehash.
[
{"pool_address" : "cryptonight.eu.nicehash.com:3355", "wallet_address" : "ADRESA", "pool_password" : "", "use_nicehash" : true, "use_tls" : false, "tls_fingerprint" : "", "pool_weight" : 1 },
],

ako me netko moze uputit dal je to ok ili je npr bolje odabrat nanopool pa na bitrex. i ako je to bolje zasto je bolje? manj fee?

kako bi mi onda trebala izgledat ta comandna linija
ovako ?
[
{"pool_address" : "xmr-eu1.nanopool.org:14444", "wallet_address" : "ADRESA", "pool_password" : "", "use_nicehash" : true, "use_tls" : false, "tls_fingerprint" : "", "pool_weight" : 1 },
],

sto napisat umjesto nicehash da ide na bitrex? na bitrexu vec jesam . dovoljna mi adresa od monera koju ce mi bitrex dat?

Sory na ovakvim pitanjima al sve mi se pobrkalo. previse je to informacija u kraatkom vremenu.
livada2 je offline   Reply With Quote