View Single Post
Staro 01.12.2016., 17:33   #1211
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,566
u mene prije tjedan dana riknuo speedport ,poslali mi nakon 5 dana čovjeka iz vanjske firme i donio ZTE-a makar imam 200/100 pitam ja njega kaj nije zte do brzina 100,veli on ne to je novi ko podržava on optiku ,priključi on njega kad ispade da je verzija 2 ,kaže on da je ta samo za vdsl i kao drugi dan će donijeti verziju 4 koja je kao za optiku,dođe on drugi dan opet sa istim ,kaže čovjek da smo trebali duže čekati da je verzija 2 i 4 isto,spoji on i nakon nekih sat vremena nako jedno 5 reseta spoji se on brzina 96/96,i počne on mene uvjeravat s obzirom da imam svoj ruter da je meni svejedno koji t-com-ov koristim ,e sad nekako nagovorih ja njega ipak da se on vrati u skladište i nabavi novog speedporta nakon jedno 4 sata donese on njega spojimo se i radi ok za speedporta i ode ,zovem ja 08009000 da mi ga prebace u bridge mod kad ono počne tamo onak iz čista mira predavanje o tome kak je speedport najmoderniji ruter na svjetu i da moramo biti sretni kaj nam je t-com omogučio da dobijemo takav ruter, mislim cijeli postupak je takva komedija da bi čovjek umro od smijeha da cijelu tu igrariju ja ne plačam i da nisam bio bez usluga 7 dana
skalar je offline   Reply With Quote