View Single Post
Staro 05.12.2015., 14:24   #820
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,063
@sipe i @E-mil
Ne znam je li kod vas, po opisanom, ista situacija kao kod mene. Meni sve uredno radi na sva tri kompa preko WiFi-a, samo preko LAN portova ne radi. Preko LAN portova sam mogao pingat sve stranice/domene, ali nisam mogao otvorit ni jednu stranicu do reboot-a routera.
Kad mi se to sljedeci put dogodi, napravit cu dodatne testove ne bi li ustanovio u cemu je kvaka, jer koga got pitam, niko nema pojma u cemu je problem

Citiraj:
Autor mihovil87 Pregled postova
Moja ideja bila je napraviti dva SSID-a, odnosno dvije mreže koje će biti odvojene, jer sam vidio da router ima SSID Isolation opciju. Jedna bi bila za zaposlene, sa WPA2 autentikacijom i MAC filterom, a druga bi bila za goste. E sad, što me muči... uspio sam dobiti dvije mreže, to je sve okej, međutim ovaj isolation nikako da proradi. Spojim se na Guest mrežu i dalje na kompu vidim sva ostala računala i imam im pristup kao da smo svi u istoj mreži...
Nisam to probao pa nagadjam, jesi ukljucio Isolation na oba SSID-a? Tako bi trebale te dvije mreze biti izolirane jedna od druge, ali ako tako ne radi, onda je to jos jedna manjkavost firmware-a tog routera, slicno kao i QoS.
Ako to nikako ne radi, onda sakri onaj SSID kojem ne zelis da drugi pristupaju.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 05.12.2015. u 15:34.
Prezime je offline   Reply With Quote