View Single Post
Staro 21.03.2008., 09:50   #130
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor vip-terminator Pregled postova
Evo prva primjedba na B.net otkada sam kod njih na 3D paketu (siječanj 2008)...
Naime, bio sam korisnik Tcom ADSL + telefon i pri potpisivanju ugovora sa Bnetom mi je receno da Bnet se obvezuje otkazati sve papire, ugovore sa Tcomom (adsl +telefon), jedino sto trebam ja je doci u Bnet centar potpisat ako zelim zadrzat isti broj telefona.

3 mjeseca posle stize mi na kucnu adresu racun od Tcoma za naplatu ADSL prometa 5GB u iznosu 59 kn.
Zovem tcom i kazu mi da mi username tj paket prometa nije otkazan. Nego samo je otkazana veza. WTF????

Posle zovem Bnet i glupani mi kazu da kaj nisam sam otiso otkazat ADSL i da oni nemaju veze sa time. A znam 100% da mi je najmanje troje ljudi (operateri Bneta) reklo da Bnet Rjesava SVE sa Tcomom.
I ajde idem se ja pravit glup, nazovem jucer Bnet info i kazem da ocu 3 d paket bla bla bla i pitam: A jel vi otkazujete sve ugovore sa Tcomom oko adsl i telefona....Cura kaze DA!
I onda joj kazem da nije istina bla bla bla i cura se krene vadit pa krivo smo se razumijeli

Ma mrs u 3 pič... mater...... da mi je itko reko da moram sam otic otkazt ADSL otiso bi bez problema...ovak imam 2 racuna za veljacu i ozujak od 59 Kn a nema sanse da ih platim....
Ne želeći braniti BNET, mislim da su stvari kod njih dobro postavljene. Osnovnu stvar, a to je telefonska linija i uz nju pripadajući broj, BNET putem tvoje izjave a s blagoslovom Agencija za telekomunikacije, prenosi sa postojećeg operatera na BNET. Sve ostale usluge koje su povrh toga ugovorene sa starim operaterom, rješavaš sam. Jednostavno, navedena agencija rješava isključivo prijenos među operaterima i zadržavanje postojećeg telefonskog broja, te se kod nje ( a da Bnet i hoće ) ne otkazuje ugovor o DSL-u, Maxtv-u i slično.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote