View Single Post
Staro 22.06.2016., 16:09   #137
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
dosadasnje iskustvo je da takvi propusti (mikrofoni i noise canceling) nikad ne bude rijeseno. Nexus5 ima isti taj problem (ironicno, napravio ga LG)
ja bih prvi kupio G5, ali opet cujem po netu da zvuci kao da snimas iz podmornice

oneplus one je bio sasvim ok, i slike i snimanje, ako mi bas dodje budem ga izvukao iz ladice i napravio par usporednih slika i snimki protiv sadasnjeg Note5.

Onda su zasrali sa dvojkom (uz ocajnu stabilizaciju) iako mi je mob vizualno jedan od najljepsih mobitela, a sandstone materijal je uvjerljivo materijal sa najvise gripa IKADA ne bilo kojem mobu, i sad sa trojkom opet. Jednostavno pocnu reciklirati iste mikrofone koje kupe valjda na milijarde komada i to je to.
jos da se vratim na htc10, njegov audio recording je fantastican. Nije glasno kao kod Samsunga, no nIo je dobar test od decka koji radi u audio produkciji i bas je testirao sve i stavljao samplove. Kad da slusas svojim usima, a ne snimku s moba.

i samo da jos dodam ovaj video, pa da vidim tko jos moze hvaliti kameru na ovom telefonu, ovo je uzas kako lose snima zvuk. Doslovno ocajno.
https://www.youtube.com/watch?v=IlY42sBboLQ

Zadnje izmijenjeno od: Gabre. 22.06.2016. u 18:29.
Gabre je offline   Reply With Quote