View Single Post
Staro 29.12.2011., 21:46   #128
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Ammy Pregled postova
Po ovome je snimljena igra prijestolja, googlala sam pa vidim da je ovo zadnja knjiga, ako sam proguglala dobro Ako je suditi po drugim knjiga/film/serija poveznicama i ovo bi moglo biti dobro
igra prijestolja je prva u seriji od 7 (tj navodno ce ih biti 7, zasad je izaslo 5) novela pod nazivom "A song of ice and fire"

btw trenutno citam Memories of ice Stevena Eriksona (posto sam procitao ASOIAF i po svim sajtovima ovo je druga najbolja kolekcija epic fantasy novela)
okej je, samo dijalog i opis samih likova nije ni blizu razine georga martina

Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Nego šta nego pročitao, printer je radio sve u 16. Druga mi nije neš, treća je najbolja, četvrta tak tak. Valjda će ova bit bolja. Počeo čitat i skiknuo mi printer.

Igra prijestolja je snimljena po prvoj knjizi, druga knjiga dolazi na ekrane u travnju mislim. HBO produkcija, sve rečeno.
meni su druga i treca knjiga najbolje, zatim cetvrta pa prva
peta mi nije sjela (martin otisao previse u ekstreme + ima puno praznog hoda) - najbolje bi bilo da je spojio cetvrtu i petu knjigu i bilo bi super

btw nisi valjd skidao sa neta PDFove i onda ih printao? lol, zar nije jednostavnije kupiti original u algoritmu za 65kn (eng verzija + jos jeftinije ako kupujes vise komada odjednom)?
Ordem je offline   Reply With Quote