View Single Post
Staro 08.02.2018., 11:34   #8392
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
"a sta sad"

Znaci imam turbo 50 opciju i tel... sve super sve fino vec od kad je pusten vdsl,znaci tamo medu prvima prebacen.
dll33/up10 nekad bi cak proteglo i do 14upload , ajde ok sve super mada kad nesto obecaju kao imat cete toliko i toliko "50/30" aha mos mislit.

Zadnja dva dana puca veza kazem ja ajde idem ih zvat da prociste tu vezu oni su to nesto procistili ali sa time da ce jos doc tehnicar i mjenjat ruter, ok nema problema.

I tako dode tehnicar promjeni ruter sa ZTe na Speedport kaze da ce mozda i tu dobit vece brzine ok np kazem ja samo ti radi, nakon spajanja ruter novog skupi se on da ima nekakvih problema ide do centrale udaljena ni 100m,
dok je on tamo prčka po centrali ja udrem na speedtest brzinu i 29/4 hmm odlicno okinilo upload vise od pola,
i tako cekam ja tehnicara da dode nazad i kaze to je to sve ce sad radit nema pucanje veze,
hmm odlicno kazem ja i brzina je ista?je je sve u redu! sad u tom trenu mi je žuč proradija pa sam mu uljudno skrenuo pozornost na ekran i na upload brzinu te na ss od prije gdje je attainable rate 15 a imao sam konstantnih 10 prije ovoga mjenjanja rutera a sad 4.

I tako nakon nekakvog natezanja da je tako da ce manje pucat veza ja mu kazem vrati mi na stare (na moju ruku neka puca veza nije u zadnje dvije godine nikad vec zadnja dva dan 3,4 puta bilo je i lose vrime i tako to) parametre i brzinu on da nemože ok nista dovidenja .

Jucer zovem SZK opisem njima situaciju kaze agent nema problema sutra ce to vratit na staro i tako dode dns drugi tehnicar i promjeni opet isti ruter i ode na centralu i podigne upload na 6.6 kaze to je to nemoze vise pa normalno da nemoze vise vidim i sam da je sad attainable rate 7 a prije svega ovoga bilo 15 i sad kaze da im nebi je'a sve po spisku.
Uglavnom dode mi da se prebacim kod nekih drugih ali cisto sumnjam da je to išta bolje a sa ovime sad nez dalje sta bi ?
jednostavno mi se gadu !skoro 20 g. kod njih
žalosno proklet bija dan kad sam ih zva!

Zadnje izmijenjeno od: Tajl3r. 08.02.2018. u 12:12.
Tajl3r je offline   Reply With Quote