View Single Post
Staro 04.12.2017., 20:42   #608
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
hvala na javljanju, pretpostavljam da je kolega gore vjerovatno dobro napisao, oderali me fee-ovi

došao sam na btm -> unio svoj broj mobitela -> dobio poruku -> 6-znamenkasti kod unio u btm -> stisnuo KUPI BITCOINE -> stisnuo I have a wallet/Imam novčanik -> ubacio 70kn -> ekran mobitela, odnosno QR kod svog walleta očitao na skeneru bankomata -> bacio mi je poruku da se uspješno provela transakcija i to je to...

znači na računu (isprintanom, koji izađe na kraju baš u papirnatom obliku) mi piše da sam kupio 0.0009 btc, a sms-om sam dobio obavijest o uspješnoj transakciji 70kn i u zagredi 0.0002xxxx btc-a... eto, više od 50% mi je btm pojeo prilikom transakcije... a u transakcije u mycelliumu piše da je completed transakcija (i fale mi neka elementarna znanja o svemu ovome)


Zvuči turbo komplicirano, što fali slanju fiat-a na bitstamp ili kraken i dalje trgovina, ili u krajnjem slučaju kupovina keš na ruke kod nekog od kolega s foruma

Plus, probaj poslati 70kn sa svoje banke nekome u Ameriku pa javi koliko si platio fee


Po meni, slanje bilo kakvo iznosa manjeg od 0.1BTC kroz btc mrežu nema smisla...manje iznose uvijek pretvorim u ripple, i fee je uvijek isti bez obzira na iznos...3 centa
segregator je offline   Reply With Quote