View Single Post
Staro 16.05.2011., 15:13   #18
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
a mojih 200 kuna.......... je trajalo i inace traje puno vise . recimo laptop ovdje uslikan (znaci raskapanje svega, otpajanje monitora i micanje, i cupanje cijele maticne van / rizik), plus "spasavanje" na svoj hard cca 120GB sranja, instalacija XPa, skidanje drivera i instaliranje, plus programi za svakodnevni rad, plus zajebancija sa vodafone stickom jer se conficker zavukao unutra, plus prebacenih mojih filmova). eto, i to je neki max koji sam naplatio.

ima ovdje toga jos sto bi mogao nabrajati za 50-100-120 kuna sto radim, ali jebiga - nema se posla, dobro dode ovakav fus. naravno da je posao odraden (sto kategoricki i uvjereno mogu tvrditi) bolje nego u servisu, naravno da cesto ja odem po komp i vratim ga vlasniku, ali jebiga........ vracamo se na ono - nemam posla. plus sto je (u mom slucaju) sisak (tj vecina ljudi u sisku i okolici) tolika gamad da mu je onako, puno dati za sredivanje kompa 150-200 kuna, ali zato sjedne svaki dan na kavu/pivu, ode se svako malo na koncert u zagreb, vikendom se nerijetko zapije 200-300-400 kuna...... ali ono, sredivanje kompa mu je uvijek puno.


ali opet, netko je gore napisao. da, cesto se kompovi meni vrate nakon pola godine/godinu/koliko vec. i ja opet malo naplatim, napravim posao iza kojeg stojim pred bilo kim, ali ljudi se vracaju. samo sto se nekad najebem ko' majmun za 100 kuna, jer kvar ispadne da se ne mjenja komponenta (dio), nego nesto sto ti pojede vrijeme.

tako da nema pravila, jer sve ovisi od osobe do osobe. ja sam svjestan da moj odradeni posao vrijedi puno vise od onoga sto "cjepam", ali sta je tu je.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline