View Single Post
Staro 12.01.2021., 16:32   #342
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
@HD3850,

necu lagati, nisam previse recentno pratio stanje stvari oko medija, pa tako i M revizije.

Malo sam ovaj tjedan proucio, pogledao stavove DVD/BL foruma proizvodjaca. Poslao email jednom velikom prekobarskom uvozniku i moram jednu stvar napomenuti.

Zakljucak o dugotrajnost koji aludira na kakvocu M-a kao takvog, je iskljucivo baziran na M DVD-u! Nema nikakvog opipljivijeg testa, stanovista iz prakse o Plavom Rajku M-u.

Ne tvrdim, niti izvlacim ikakve zakljucke, kao sto rekoh ranije, prerano je pricati. Ali imaj na umu. Pa u tom slucaju radi dvostruki backup vaznih stvari -za svaki slucaj, zlu ne trebalo.

Takodjer nisam imao pojma da postoje cak i trostruki "pokrivaci" sto je idejom nespojivo za ideju backupa.

Kupio na ebayu, valjda dvije godine je proslo. Sramezljivo ga spremio i zaboravio da ga imam po kutijama slozenih stvari. Ali ako dugorocno zelis backup na optiku, razmisli o UDO spremanju.

Jer on je dokazano, satnicom i praksom, vrh sigurnosti i dugotrajnost u bransi.
Nadju se prodaje gdje s dosta medija i uredjajem,moze dobiti za koju stotku jureka. Nije svaki tjedan, ali nadje se.

...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 12.01.2021. u 16:40. Razlog: Uskladjivanje ISO norme u skladu zakona o izmjenama dopune clanka provedbe Ureda Za Rude i Gubljenje Vremena....
Visage je offline   Reply With Quote