Tema: Metro Exodus
View Single Post
Staro 13.06.2018., 15:10   #206
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor ssarik Pregled postova
Atmosfera ako budem barem djelomična preslika one iz S.T.A.L.K.E.R.A., ja zadovoljan, a ovo mi se čini jako dobro. Nije S.T.A.L.K.E.R., ali jako dobro.

Gotovo sigurno atmosfera neće biti blizu stalkera. Atmosfera se kod njega osniva na osjećaju samoće, free roamingu, te veliku ulogu ima i soundtrack (žanr mračna ambijentalna), mračan okoliš i "štres", a te stavke se izbjegavaju u iole većoj mjeri kod AAA igara zbog komercijalnih razloga (osim ako se isključivo ne ide na to, a tu se uglavnom radi o indie horrorcima). Uglavnom u drugim igrama uvijek imaš nekog "partnera" u igri koji te vodi ili nekog tko ti melje na toki-voki, nekakve skriptirane scene svakih par minuta da ti ne bude dosadno i sl. To je sve čista suprotnost stalkera (u pristupu), a sam setting je gotovo isti, no zbog tog pristupa igre nemaju isti feeling, odnosno atmosferu


Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
pa i prijasnjim naslovima je ovakav tip kraftanja ,ubacili su stalker anomalije po mapama to je amo rec novo mada izgleda kao nekakav gimmick posto igra nije toliko open world

Ne baš ovakav. Ono je bilo isključivo u "shopu" i primitivnije. Ovdje koliko vidim kupiš "sastojke" po mapi, te na terenu radiš izmjene. Također je customizacija očito detaljnija

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 13.06.2018. u 15:18.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote