View Single Post
Staro 22.02.2016., 19:26   #6
suny99
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: fdsa
Postovi: 15
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Ne preporučuju ti bez razloga FX-4300, a ne dodatnih 100kn bačenih za FX-4320

Drugo, ja ti preporučujem da pogledaš ovo ispod i kontaktiraš emailom proizvođača (ASRock a ne AMD), ja te procesore ne vidim (osim ako to nisu ovi "kriptirani" podaci) - to šta piše FX i max 95W TDP baš i nije mjerilo
http://www.asrock.com/mb/AMD/960GC-GS%20FX/?cat=CPU

Treće, koji BIOS imaš na matičnoj i znaš li obavit flash BIOSA?

Četvrto, kupit FX-6300 za nekih 844kn je bacit lovu pored FX-8320E za cca 1080kn (napominjem mora bit E model zbog 95W koj je max podržan na toj ploči bez pasivnog hlađenja VRM-a i sa elektrolitskim kondezatorima) - ali također prije kontaktiraj ASRock support da li je podržan
Ovaj FX-8320E proc je trenutno overkil za tvoju grafu ali si jako dugo miran.

Peto, također nikakav OC osim dizanja množitelja procesoru ne bi preporučija na toj ploči.
ti kriptirani podaci su nekakvi nazivi procesora. i svi naborojeni procesori pašu na tu ploču. fx 4320 san stavija jer san njega naša u ponudi u linksa, fx 4300 nemaju u ponudi, ako može bilo bi odlično da mi preporučite gdje da kupim, tj gdje ima tih procesora a da nisu preskupi.
Al da to uvik tako ide, prvo san mislija dat nekih 700 kn za cpu, pa onda se nađe jači, pa je to onda šta je dat 150 kn više, pa smo evo već za 700 stigli na 1100.
biosi su flešani na zadnju verziju. Taj fx 8320e je vidin skuplji nekih 150 kn od fx 6300 i kažete da je neusporedivo bolji?
suny99 je offline   Reply With Quote