View Single Post
Staro 30.01.2013., 12:37   #137
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor Mirrim Pregled postova
Taman prije par dana uzeo D3, nisam ni znao za PoE. I sada se ne mogu odljepiti od njega
Fino D3 na tržnicu pa te iste novce dat kao support za PoE, iako je stash več maxan
Za stopama potemkina, treba supportat ovakve igre!
Ja nemam namjere prodavati svoj D3 account, za povremeno igranje bude odličan, a za ekspanzije ću još vidjeti. Žao mi ga prodati, a i radujem se svakoj ARPG igri, kojih je bila velika suša proteklih godina, tako da hack'n'slashova nikad dosta.

Sad dok gledam PoE ekipu mi je malo žao što ih nisam supportao još prije dok je bila closed beta, em im je trebala više lova, em su supporteri dobili fensi stvari uz store pointove. Bilo kako bilo, dao im rado tih stotinjak kuna jer stvar vrijedi i vidim već sad da ima veći replay value nego D3, a jučer mi i baš došlo žarko za te gudize.
Poslovni model imaju korektni (free2play sa mikrotransakcijama u vidu isključivo kozmetičkih itema i efekata, tako da se ne može novcem kupiti prednost u igri) i nadam se da će opstati kao takav, te da neće završiti gašenjem servera kao kod dosta MMO-a.
Ako imate viška para, kupite nešto sa storea te ih podržite kako bi i dalje mogli igrati ovu zakon igru.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote