View Single Post
Staro 28.10.2018., 19:55   #140
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113



Ocito neke pro verzije imaju sjebane tmp senzore, moja pogotovo.
Jer moj je ko mlazni avion 80% vrimena dok je upaljen RDR2.
Na HZD-u mi je tako radio samo u nekim situacijma i kada je otvorena mapa, a tu sad prakticki nonstop.

I ne nije do prasine, i sl jer san ga ocistija totalno dan prije a nedavno je promjenjena i termalna pasta.
(takodjer ni vent mi nije Delta nego je Nidec koji bi triba raditi puno tise)
Cak san skinuo donju plastiku s konzole u stavia stolni ventilator da puse direkt u dno jer je konzola na boku.
I opet ista prica =( jednostavno igra konzola odluci ubaciti vent u najvecu brzinu i mogu se ebat =(
Jer do pregrijavanja nije kada sa ovakvim setupom mi je citava donja strana (unutrasnjost) hladna na dodir. =/

A o kojoj se kolicini buke radi govori dovoljno da je nemoguce igrati sa zvucnicima a da mi je konzola na metar udaljenosti.
Pa sam prisiljen na slusalice prati citavo vrime =(


Čuo sam za te probleme, frend ima PRO, njemu i spidermana i horizon cijelo vrijeme "kuha" konstantno. Ja PS kod horizona nisam ni čuo, kod spidermana samo u nekim cut scenama se vent upalio.

Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Nemoj to kupovati. Nikad ne kupuj nečije profile. Fizičko je nebitno ako voliš ima na disku i to ti nitko ne može oduzeti, a u slučaju digitalnog profila je uvijek lutrija.
Ako ti je preskupo se strpi koji mjesec ili ako ti se trejdaju igre, kupi na disku i prodaj kasnije.
+1 za to.
Čitao par dana o tome, ima nezadovoljnih i zadovoljnih ljudi, neki su zauvijek ostali bez accountova.-->
Citiraj:
Autor fler Pregled postova
Kako se vrti?
Četvorka vulgaris ili Pro?
Frend ima običan, rekao je da ima FPS dropova, da na momente ima osjećaj da će se PS razletjeti, ali da igra inače bez brige.
Imam pro, raditi će odlično, siguran sam.

Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Pro, i vrti se odlicno, rijetko kada ima fps dropova tu i tamo.
Jos nisan dosa u neki veliki grad pa ne znam kakva je situacija ali zasad je ok.

S tim da vrtim na 4K telki, da stavim na 1080p vjerovatno ne bi uopce padao fps.

Ali mene kod mog Pro-a muci druga stvar, i to mi ide na kurac zesce =/
evo c/p sta san napisa na drugom forumu ...



Ocito neke pro verzije imaju sjebane tmp senzore, moja pogotovo.
Jer moj je ko mlazni avion 80% vrimena dok je upaljen RDR2.
Na HZD-u mi je tako radio samo u nekim situacijma i kada je otvorena mapa, a tu sad prakticki nonstop.

I ne nije do prasine, i sl jer san ga ocistija totalno dan prije a nedavno je promjenjena i termalna pasta.
(takodjer ni vent mi nije Delta nego je Nidec koji bi triba raditi puno tise)
Cak san skinuo donju plastiku s konzole u stavia stolni ventilator da puse direkt u dno jer je konzola na boku.
I opet ista prica =( jednostavno igra konzola odluci ubaciti vent u najvecu brzinu i mogu se ebat =(
Jer do pregrijavanja nije kada sa ovakvim setupom mi je citava donja strana (unutrasnjost) hladna na dodir. =/

A o kojoj se kolicini buke radi govori dovoljno da je nemoguce igrati sa zvucnicima a da mi je konzola na metar udaljenosti.
Pa sam prisiljen na slusalice prati citavo vrime =(


Čuo sam za te probleme, frend ima PRO, njemu i spidermana i horizon cijelo vrijeme "kuha" konstantno. Ja PS kod horizona nisam ni čuo, kod spidermana samo u nekim cut scenama se vent upalio.

Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Nemoj to kupovati. Nikad ne kupuj nečije profile. Fizičko je nebitno ako voliš ima na disku i to ti nitko ne može oduzeti, a u slučaju digitalnog profila je uvijek lutrija.
Ako ti je preskupo se strpi koji mjesec ili ako ti se trejdaju igre, kupi na disku i prodaj kasnije.
+1 za to.
Čitao par dana o tome, ima nezadovoljnih i zadovoljnih ljudi, neki su zauvijek ostali bez accountova.
Mommistake je offline   Reply With Quote