View Single Post
Staro 27.10.2018., 20:55   #135
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736



Ocito neke pro verzije imaju sjebane tmp senzore, moja pogotovo.
Jer moj je ko mlazni avion 80% vrimena dok je upaljen RDR2.
Na HZD-u mi je tako radio samo u nekim situacijma i kada je otvorena mapa, a tu sad prakticki nonstop.

I ne nije do prasine, i sl jer san ga ocistija totalno dan prije a nedavno je promjenjena i termalna pasta.
(takodjer ni vent mi nije Delta nego je Nidec koji bi triba raditi puno tise)
Cak san skinuo donju plastiku s konzole u stavia stolni ventilator da puse direkt u dno jer je konzola na boku.
I opet ista prica =( jednostavno igra konzola odluci ubaciti vent u najvecu brzinu i mogu se ebat =(
Jer do pregrijavanja nije kada sa ovakvim setupom mi je citava donja strana (unutrasnjost) hladna na dodir. =/

A o kojoj se kolicini buke radi govori dovoljno da je nemoguce igrati sa zvucnicima a da mi je konzola na metar udaljenosti.
Pa sam prisiljen na slusalice prati citavo vrime =(


-->
Citiraj:
Autor fler Pregled postova
Kako se vrti?
Četvorka vulgaris ili Pro?
Pro, i vrti se odlicno, rijetko kada ima fps dropova tu i tamo.
Jos nisan dosa u neki veliki grad pa ne znam kakva je situacija ali zasad je ok.

S tim da vrtim na 4K telki, da stavim na 1080p vjerovatno ne bi uopce padao fps.

Ali mene kod mog Pro-a muci druga stvar, i to mi ide na kurac zesce =/
evo c/p sta san napisa na drugom forumu ...



Ocito neke pro verzije imaju sjebane tmp senzore, moja pogotovo.
Jer moj je ko mlazni avion 80% vrimena dok je upaljen RDR2.
Na HZD-u mi je tako radio samo u nekim situacijma i kada je otvorena mapa, a tu sad prakticki nonstop.

I ne nije do prasine, i sl jer san ga ocistija totalno dan prije a nedavno je promjenjena i termalna pasta.
(takodjer ni vent mi nije Delta nego je Nidec koji bi triba raditi puno tise)
Cak san skinuo donju plastiku s konzole u stavia stolni ventilator da puse direkt u dno jer je konzola na boku.
I opet ista prica =( jednostavno igra konzola odluci ubaciti vent u najvecu brzinu i mogu se ebat =(
Jer do pregrijavanja nije kada sa ovakvim setupom mi je citava donja strana (unutrasnjost) hladna na dodir. =/

A o kojoj se kolicini buke radi govori dovoljno da je nemoguce igrati sa zvucnicima a da mi je konzola na metar udaljenosti.
Pa sam prisiljen na slusalice prati citavo vrime =(


Necto je offline   Reply With Quote