View Single Post
Staro 19.08.2015., 12:51   #58
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Ekipa, trebao bi nekakv mob do kakvih 800-1000kn.
Vidim da ima Xperia E4 za kakvih 800kn po njusci. Ima kaj bolje ili da se to pikne? Osoba nije zahtjevna, glavno da radi whatsapp i da ima net. Novi mora bit
Pikaj si bolje T3 ili uzmi Xperiu Z (ne Z1 nego Z), mobitel i dalje ubija i razlike su minimalne između Z-Z1-Z2-Z3.

U istu kategoriju spada i S3 koji dan danas je bolji od barem 50% mobitela koji tek izlaze na tržište. Oba modela se daju savršeno očuvani i sa možda još važećom garancijom naći za 900kn plafon. Za garanciju kažem možda jer su stariji modeli, ali recimo S3 Neo je noviji pa većina njih na oglasniku ima garanciju.

Citiraj:
Autor Sanjo00 Pregled postova
Možete li mi preporučiti best buy mobitel do maksimum te cijene a da je kamera dobra i zaslon
iskljucivo novi i android sustav
Novi se može S4 naći po oglasniku, eventualno korišten možda 2-3mjeseca, ako patiš baš na miris novoga onda kao što je kolega rekao S3 Neo u dućanu imaš za tu cijenu, ali po meni je bzvz bacati novce na S3 kad za iste možeš uzeti S4.

Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Kako vam čini za Sony Xperia Z3 Compact?
Preskup mobitel s obzirom na karakteristike. Po meni, svi ti compact modeli mi nisu uopće privlačni, to je problem kad se navikneš na ekran 5inča nadalje.

Bolje za tu cijenu uzeti Z2, ali bez C u imenu

_____________

Što se tiče ovih modela tipa E4G, M2 i takve slične kombinacije. Meni nekako pravilo nalaže da izbjegavate te sastrane modele koji se izbacuju tek toliko da izađe nešto, a po karakteristika su lošiji ili identični modelima koji su izašli prije par godina.

Radije uložite u nekakav flagship telefon. M2 nije do koljena običnoj i legendarnoj Z.
Nixis je offline   Reply With Quote