View Single Post
Staro 28.03.2018., 11:27   #315
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Jučer mi poštar ostavio "obavijest o prispjeću pošiljke". Radi se o malo većem paketu od cca. 1kg iz UK.
Najbolje od svega je da ne samo da sam bio doma nego sam ga gledao kako mi ubacuje "pisamce" u kastlić a da prije toga nije ni pozvonio na zvonce.
Jel im to neki novi modus operandi ili da se žalim na poštara nevaljanog?

EDIT: aha, ipak je modus operandi, čitam baš prethodne postove. a dobro, znam da im je teško, pa mi nije teško do pošte navratiti.

Meni nije toliki problem što se dobije samo obavijest, nego što se - unatoč tome što paket evidentno nije kod dostavljača - pošiljka svejedno ne može pokupiti prije idućeg dana.
Znači: dođe, ostavi obavijest bez da pozvoni (zadnjih preko nekoliko puta), paket nije kod njega, ali ga ja svejedno ne mogu dobiti do sutra.

Usput, sve te obavijesti mi ostavlja netko tko okolo ide s kombijem, dakle nije stvar u tome da ga ne može ponijeti.
Dodatno sranje je što mi se već nekoliko puta desilo da se pošiljka vrati nazad jer nije preuzeta -
a nije preuzeta jer mi nije ostavljena obavijest i pojma nisam imao da je stiglo;
pitao sam jednom prilikom u Pošti lika kojeg znam što se događa - bilo je to prošlo ljeto, u dostavu su (zbog godišnjih i manjka radne snage)
bacili svježe zaposlene bez ikakve obuke, što je onda rezultiralo svakojakim propustima.
Samo, to je bilo onda, a propusti se i dalje nastavljaju. Ili je dostava robe iznimno komplicirana .. ili netko ipak fušari svoj posao.


Uglavnom, "obični" poštar mi je legenda i s njim stvarno nikakvih problema -
ali što se tiče paketa, katastrofa.
Izbjegavam ih kad god mogu, samo je štanga što često nema izbora kad se nešto uzima iz inozemstva.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder



Zadnje izmijenjeno od: fler. 28.03.2018. u 13:09.
fler je online   Reply With Quote