Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 31.12.2014., 10:36   #1506
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Mislim tu vodimo raspravo o nečemu što je opće poznato. Da net ne izbaci kvadrilijun linkova sa DRE BEATS OVERRATED OVERPRICED kao i rantova jednom naivnih i napokon prosvijetljenih kupaca,još bi reč rekel. Ovak sam suzu mogu pustit

Nego,vratimo se na mogu poznanika,frenda,nazovite ga kak očete. Lik je težak ko i Mudrinić i Čermak skup(ne po težini). I jedan je od rijetkih ljudi u DE koji ima pravo prvokupa Apple proizvoda i tak uvijek dobivam slike geyfona u njegovim rukama prije neg kaj je world premiere itd never mind...uvaljali mu Dr.KRE Beats IEM(momak poklonik muzike i njemačkog rapa haha) i kreno mi raspaljivat svu pamet svijeta o kvaliteti muzike te kako je ip5s i KRE dobitna komba u haj end svijetu muzike samo sam mu istu stvar pustio na Nexusu s Viperom i ATH CK323 i onaj izraz lica nikad nebum zaboravil nekih navika se teško riješit pa ga evo ove godine na blagdanima u ZG sa ip6 te ATH IEM cijene mog auta

Poanta priče.stvarno bi me duša boljela preporučit nekome te sluške za tu cijenu. Nisam te sorte. Dovraga za Takstare od 50€ se može reći da je HiFi pored Beatsa.
trouble je offline   Reply With Quote