View Single Post
Staro 23.11.2013., 03:32   #54
nikve
Premium
Moj komp
 
nikve's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 206
Citiraj:
Autor legija Pregled postova
evo posto su me zeznuli za x8 iz tmobile sada sam pukao i narucio ovaj uredaj. Cini mi se solidan i sve. Nikada bas nisam bio vjeran nekim "noname" markama ali ipak gledam testove i sve i mobitel je solidan. Pa me zanima dali ga tko ima od vas i dali ste imali kakvih problema sa ovim uredajem?
I ja baš jučer naručio putem webshopa P6, uz pretplatu mobitel ću platiti 700 kn pa budemo vidjeli kakav je, isto sam nekih tjedan dana gledao razne testove i sve stvari oko njega i napokon odlučio da se isplati totalno uzet.

Bivši sam vlasnik 2 Huawei mobilna telefona i u nijedan nisam razočaran.
Godinu i pol dana sam koristio Huawei U8650 (moj prvi smart telefon), za tadašnju cijenu od 650 kn za novi uređaj sam se odmah navukao i u godinu i pol dana nije bilo nikakvih problema.
Drugi je bio Huawei Ascend G300, koji je baš jučer odletio novom vlasniku. Koristio sam ga negdje oko 6 mjeseci, isto akcija 1000 kn bio, što opet nije bilo puno u omjeru uloženo-dobiveno.
Tako da moja dosadašnja iskustva u ovih 2 godine korištenje Huawei mobitela su samo pozitivna, i nadam se da se neću razočarati u P6, molio bih te samo ako ti stigne prije nego moj da mi se javiš putem PP pa da popričamo pošto još uvijek ne poznajem osobu u RH koja ga već ima.
nikve je offline   Reply With Quote