Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 15.04.2010., 20:20   #94
m4x
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 579
ja sam kupio Sennheiser HD 202 i nisam baš zadovoljan,zakasnio uzet HD 201 dok su još bile u protisu

imam dosta velike uši tako da nakon 2 minute već su crvene uši i pomalo me iritiraju,tako da definitivno ako imate imalo veće uši ne kupujte mid size slušalice već definitivno FULL SIZE

zvukom baš nisam isto zadovoljan(c702 mobitel i njegove sluške gotovo daju istu kvalitetu kao i hd 202 a i bas im je isto odličan: takozvani megabass)

mislim udaraju one dobro i bas im je ubojit(već i na volumenu 50%) ali im fali zvuka

Imama i par pitanja kako da ih držim spojene i na kojim postavkama?

-jer mogu ih spojit na front panel(headphone utor na kućištu),tu mi ih računalo prepozna i imam opcije Bass Boost i loudnes equlization; pojačavam ih preko računala odnosno ikone zvučnika u win 7

-drugi način je da ih uštekam u desni satelit zvučnika logitech Z323 i tu imam više opcija za namjestit(postavio sam najveću opciju Studio Quality),glasnoću tu povećavam pomoću zvučnika

ne osjećam razliku u kvaliteti između ova dva načina

problem mi je i šta nemogu šaltat između njih i zvučnika bez iskopčavanja slušalica

I još ako netko zna sa foobarom radit(nedavno sam ga počeo koristit),je li moguće dodat equalizer za automatsko stavljanje rock,clasic...
equalizer postoji ali nema spremljenih profila
m4x je offline   Reply With Quote