View Single Post
Staro 13.01.2012., 20:40   #1
Marlock
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: zg
Postovi: 3
Prestigio Multipad PMP3074B - par pitanja

Prije svega, pozdrav svima, upravo sam se registrirao.

Imam par pitanja vezano uz uređaj PMP3074B.

1. Vrijedi li sve rečeno u Prestigio MultiPad PMP3084B; detaljni review threadu i za ovaj uređaj, ili postoje kakve bitne razlike o kojima bih nešto morao/trebao znati?

2. Podaci o mom uređaju:
F: Android 2.1
Kernel: 2.6.25
Build: 2.0.16.ECLAIR.eng.root.20110810.125610

3. Kada odem na ažuriranje sustava (unutar postavki), status je UVIJEK isti: "Upgrading firmware" - i po tom pitanju se ništa ne događa.
Na službenoj stranici ponuđeni su određeni update-i firmware-a.

Ono što me međutim buni jest to što mi uređaj kaže da ima 2.1 inačicu, a na službenoj stranici je za download dostupna verzija 2.1.18 (najnovija), ali za BRU uređaj... je li ovaj "RU" oznaka za "rusku" verziju, ili se radi o drugačijem uređaju, te taj update ne bi radio na mom? Jer za B uređaj najnoviji update glasi na inačicu 2.0.18., što je manje od 2.1 koji ja trenutačno imam.

4. Flash mi ne radi. Probao sam skinuti neki apk flash 10.5 ili tako nešto, prebacio preko usb-a, instalirao s AppInstaller, reboot-ao, i ništa. Netko je spominjao "divlju" verziju, ali to ne mogu naći na net-u. AppMarket mi radi, nakon što sam napravio log-in sa gmail-om.

To je to od glavnih pitanja.

Jedno sporedno. Novi sam skroz na androidu. Imate li savjet od kud početi? Tj., gdje naučiti malo više o sustavu, mogućnostima korištenja, i sl.



Eto, nadam se kakvom odgovoru, i unaprijed hvala!

onima koji znaju i vole pomoći.

Zadnje izmijenjeno od: Marlock. 13.01.2012. u 20:57.
Marlock je offline   Reply With Quote