View Single Post
Staro 02.05.2009., 11:13   #23
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Prejaka = snažna?

Hm, ako si taj faktor 'prejako' vidio kao nešto negativno što nisi mogao iskoristit ,banalno se bazirajuči na cjenovni razred jednog i drugog ne vidim kako si uspio ostat zadovoljan što se samog zvuka tiče.
Upotrijebio sam riječ "banalno" jer eto nikad nisam razmišljao o resiverima tog ranga pa bi zlobno mogao komentirat da ja to napamet
Jednostavno mi posjedovanje dobrog/skupljeg resivera djeluje sebe ograničit.
Iskrcat hrpu novaca i ne ostavit sebi opciju kombiniranja ako ti nešto nije po guštu
Tako da sudeči po procesor/ izlaz kombinaciji i biampingu bilo bi mi van pameti snagu gledat kao nešto negativno. Dinamika koju to može iz sebe izbacit je nešto nevjerovatno. Ako osoba nije polugluha ,u sobi normalne veličine prije če prosvirat uši od susjeda nego li če nešto tako samo od sebe zbog veče glasnoče urušit zvučnu sliku. Iako je večinom to neiskorištena snaga ona je tu kad scena filma to zatraži / da je odradi bez imalo napora. I pritom zadržava isti karakter kao i prilikom tihog.
Ako zanemariš dinamiku jer se večina toga dešava u prvom watu, u 'tihom' dobiješ toliko više i s istim zvučnicima da nema šanse da jeftiniji resiver tu išta traži kad se navikneš na bolji pa mi je nepojmljivo kako nekom to nije korak unazad...

A da ne spominjem da skupli resiver ima sigurno više 'soft' mogučnosti nego jeftiniji
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote