View Single Post
Staro 21.07.2018., 20:13   #2466
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor Princ288 Pregled postova
Izgleda da nemam srece, jos prvi dan kad sam preuzeo t480 se nakon gasenja nije htio upaliti bez hard reseta na rupicu malu. I prvo sam sumnjao na win 10 update neki i ajde stoji laptop na stolu par dana i radi sve super, jos se jednom dvaput desilo da se ne zeli upaliti. Ja i dalje sumnjam na power menagment i sve pogasim postavljam vracam... Hardwere dijagnostika sve uredno prolazi.
I danas ja skuzim da kad se pritisne donji dio ekrana sa straznje strane da se ugasi instantno i neda se upaliti i skuzim da je svaki put kad sam nosio ili zaklapao laptop bilo do toga :/ znaci ipak je do nekog kabla vjerovatno.
Odnio ga sad na servis, veli mi minimalno dva tjedna bez laptopa... Servis zelcos. Nadam se da ce bit sve uredno obavljeno.
Pa koliko je prošlo od kupnje laptopa?


Ja sam prije 5-6 godina kupio u Netbook shopu u Prečkom HP 4520s i nakon 3-4 dana vidio da ima problema sa buđenjem iz sleepa, probavao još par dana da nije do softvera i na kraju ga 6. ili 7. dan od kupnje odnio u trgovinu, oni pogledali i ponudili drugi uređaj, a ne servis.
Međutim kako nisu više u poslovnici imali ni jedan 4520s osim izložbenog kojeg nisam htio, spustili su cijenu tek došlog novog modela 4530s za par sto kn i to je to. Nikakav servis za novokupljeni laptop.

.
bertone je offline   Reply With Quote