View Single Post
Staro 10.05.2018., 05:47   #3328
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor intel freak Pregled postova
jel možeš malo objasniti, inače rezolucija ekrana minimalno igra za trajanje baterije.
Moraš gledati koliko će koji mobitel vrijediti nakon nekog vremena, garancija, notch vs edge, os,

ako ti je 50/50 odi do trgovine pogledaj koji ti bolje odgovara u ruci kupi
Po defaulta rezolucija S8/S9 ekipe je manja od one maximalne koju panel moze goniti kako bi se na testovima izvukao koji sat vise. ** not sure, al vjerojatno u benchevima isto vrte na toj rezi **

Da, bas na taj nacin i ja razmisljam o tom problemu. Ako uzmem P20 Pro hoce li ostati propali pokusaj Huaweia da se iskaze medju velikima, jer cjenovno je trenutno isti ko S9+.
Garancije bome nisam gledao, al mislim da su oba 2 god?



Bio sam u ducanima. Probao oba. Al na zalost to je subjektivno sve dok se taj mob ne koristi.

Neminovna ce biti ogromna razlika u cijeni i potraznji rabljenih S9+ i P20 Pro kroz koju godinu. Ja bi s time mogao zivjeti ako bi bio siguran da ce rijesiti tonu djecjih bolesti na p20 prou, npr. Relativni uzas od kamera interfacea ( to je najmanji problem), stabilizacija na 4k posto 60FPSa ne ide hw, barem da rijese sw stabilizaciju ( iako sumnjam) jer to je na zalost fail za 2018 god, predzadnji njihov proc koji je bio ok protiv S835 ali protiv 845 nema nikakve sanse, da se razumijemo nije taj chipset slab al je generaciju stariji pa ce se to s vremenom osjetiit prije nego na s9+..



Sent from my LG-H870 using Tapatalk
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote