View Single Post
Staro 11.07.2008., 14:05   #101
Cro=RocK=U=
Premium
Moj komp
 
Cro=RocK=U='s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: HRV. Zagorje
Postovi: 141
macbook 2. po jačini skoro da ga imam mjesec dana i nemogu mu naći manu.....dobro osim toga da je bijeli al to je moj uskus


kad probaš lenova ibmA hpA i ostatak ekipe koji radi na xp/visti-koji rade i na macu-ali nemam potrebe da njih stavljam gore ....ovo je čisti preporod prvenstveno zbog osA koji je prelud ima toliko mogućnosti i skrećenica da sam tek možda na 40% iskorištavanja opcija.
uz neke softverske opcije kao npr 16destopa s čime sam zadivljen,ja njih koristim samo 3 a to mi je dovoljno.

pa to nekih hardverskih opcija npr nema nikakvu kukicu s kojom se zatvara nego ima magnet koji drži sasvim solidno,taj princip magneta si iskoristili i kod punjača dovoljno ga je približiti manje od 1cm-0.5cm i magnet ga privuče sam u utor.Pa do čiste estetike na adapeteru postoji opcija da izvučeš 2kukice i na njih zamotaš kabel....uz to da baterija drži u better battery life modu oko 5sati normalnog rada na njemu-postanje na forumima čitanje po netu,msn i muzika/gledanje filmova oko 4h. +bezkablovni net koji je nalazio po par mreža dok frend sa hp je našao jednu a koristio je neku antenu koja se spaja na usb

score 10/10
mane- cijena/boja
pozitivno- sve ostalo navedeno i nenavedeno

i tko jednom zagrize jabuku taj je spreman je za tu kvalitetu izdvojiti i kvalitetniju cijenu
Cro=RocK=U= je offline   Reply With Quote