View Single Post
Staro 09.05.2008., 23:35   #10
Space
ASUS
Moj komp
 
Space's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Beograd
Postovi: 263
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Sorry, ali misljenja sam da bi se neki clock nazvao "potpuno stabilnim", potrebno je provesti opseznija i dugotrajnija testiranja od ovog kojeg ste proveli vi. Npr dugotrajniji rendering neke 3D scene (barem 24h), pretumbavanje barem XY sati nekog video materijala iz jednog u drugi format (po mogucnosti coderom koji je u stanju opteretiti obje jezgre postenski), te recimo 24h S&M testa. Inace, pohvale na trudu i rezultatima... mocno
Slažem se, ali metoda testiranja ispravna je veruj mi, test ortosom od 12h može da se prekine sa jednim ubacivanjem 3dm06 cpu testa ( mi smo koristili pet ponavljanaj na svakih 15min), to se dešavalo, stoga smo i ubacili E sad većina medija navede "potpuno stabilno", bez obrazloženja, slike itd. mi smo ostavili sliku, obrazloženje itd, zatim da ne zaboravim algoritam koji je korišćen usko je povezan isključivo sa stabilnošću cpu-a (čemu može da posvedoči i slika), stoga testiranje od 24h, bez nekih kraćih i u potpunosti efikasnijih metoda nije moguće, tj. test bi mogao da traje i po nekoliko meseci, gde bi na kraju CPU otišao u večita lovišta
__________________
Space je offline   Reply With Quote