View Single Post
Staro 09.04.2021., 19:24   #911
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
A bas sam ti htio napisati da ce ti za koji dan sigurno doci i Telemach


Po tvom opisu mi se cini kao da si u Sigetu ili Zaprudju...

Siget kod Crkve.


Tek sam danas skužio kada sam se ulogirao u Moj račun u čemu je štos. Do jučer ujutro sam se ulogiravao sa starim korisničkim računom i tamo mi je bila pošta. Jučer između dva i tri sata je netko obrisao moj račun a nisu mi rekli da se sada moram ulogirati sa novim korisničkim računom koji je sada u bazi umjesto staroga danas sam zvao dvadesetak puta korisničku. Naravno da me nema više u bazi korisnika. I sada vidim i novi račun na kojem stoji trošak za ostaka mjeseca a ne samo 80 lipa koliko je na ovom računu koji mi je jučer došao.



No ono što nisu napravili nisu mi prebacili poštu sa starog računa na novi koji je prazan. I rekli su mi da stari račun ne postoji i da nema nikakve počte. Ovi studenti u korisničkoj nisu bili čak niti sposobni zapisati naziv starog korisničkog računa pa onda je logično da ga nisu mogli niti tražiti da su i tražili u backapu od prekjučer, nadam se da ću dobiti svoju staru poštu u kompletu na novi račun. Ono što mi je bitno a to je napraviti alias kako bi mi pošta koja je išla na stari račun dolazila i na novi pod istim nazivom aliasa. No nesmijem to još napraviti dok mi ne vrate staru poštu na ovaj račun.


Koliko vidim igramo se pokvarenog telefona ja, korisnička i oni iza njih, jer da mogu direktno do kantakta s onima iza korisničke sve bih riješio u jednom pozivu. Tako da je korisnička jad i bijeda u odnosu na onu prvobitnu dok je Amis bio još Amis jer se sve riješilo u roku sat ili dva i još su te poslije nazvali telefonom da provjere da li je sve u redu.


Ovo triplciranje optike u mojem ulazu meni je dobro kao koriusniku plus B-Net, no vrlo je glupo i neracionalno.


Jer je Hakom trebao predložiti zakon koji vrijedi na bakrenoj parici pa bi se izbjeglo tripliciranje optike u jednom ulazu pa bi ova sredstva otišla tamo gdje još nema optike, no tako to ide kod nas jer nekome sve i to u triplikatu a drugi su još na 10 Mb/s a imaju veću cijenu nego ja na optici 1000/500 što nikako nije u redu prema ostalima stanovnicima naše države.
sakomako je offline   Reply With Quote