View Single Post
Staro 09.12.2020., 18:48   #324
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
mene baš zanima priča šta se desilo iza ovoga? jbt... sjećam se kada sam kao klinac koji je tek krenuo u srednju školu, a možda i na kraju osnovne naručivao non stop nekakav hardver sa diskonta24... nikada neću zaboraviti kada su me zvali i ponudili mi stalni popust od -XX% - ne sjećam se više koliko zbog toga jer sam česti kupac tamo, ali da nikome ne pričam o tome i da to ostane između nas baš me zanima šta se desilo, jer bili su sto godina uspješni, poslovali do jaja i onda samo odjedanput nestali, a danas takav način poslovanja i jedino funkcionira, nema poslovnice, nema robe/izloga/lagera, sve online, platiš avansno, čekaš robu koliko čekaš, pokupiš ili ti šalju poštom... sjećam se kao da je jučer bilo, taj logo gore u kutu i nekakav narančasto-bijeli web sajt, tražio sam ponude, ispunjavao opće uplatnice i išao u poštu uplaćivati bacio sam oko na sudski registar, firma još uvijek postoji i koliko vidim dosta dobro posluje, zna li itko čime se firma bavi danas? bio je među prvim web shopovima za hardver kod nas (baš me oprala neka nostalgija), postojao je diskont24, i onda kasnije su se počeli gurati HGSpot & Links pa drugi...
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote