View Single Post
Staro 13.02.2017., 12:31   #6
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Jel to nesto tipa ipon ? Netko ima iskustva ?
Imaju klasicno sve jeftinije ali nitko ne priča o njima...

Asos Servis j.d.o.o.
Hegedušićeva 14
51000 Rijeka, Hrvatska

www.topprodaja.eu
Poštovanje,

naša firma je registrirana u Hrvatskoj te web shop posluje po zvim zakonima i standardima u HR i EU. Što se tiče proizvoda imamo više dobavljača a većina njih je iz EU konkretno Njemačke sa kojima imamo sklopljenje ugovore.

Svi proizvodi koje nudimo imaju jamstvo od najmanje 24 mjeseca a dostava je kroz 5 do 7 radnih dana ili prije ukoliko proizvod imamo na stanju u Rijeci.

Pokušavamo biti konkurentni sa cijenama ali isto tako i brzo riješavati reklamacije jer proizvod možete kupiti svugdje no kad negdje zapne onda je bitno da se to brzo odradi a ne da se odugovlači.

Ukoliko bude bilo kakvih pitanja možete ih slobodno postaviti i tu u postu.

Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Ne znam ništa vezano za ovu trgovinu ali onako na prvu, par stvari što sam primjetio:

- Zašto su cijene samo u eurima (ne vidim da se igdje može prebaciti na kune) ? Zar to nije "protupropisno" ?
- "Temeljni kapital društva iznosi 10,00 kn i uplaćen je u cijelosti" - ne kažem da je to išta loše ali, iskreno, malo smiješno.
- Blurrana slika skladišta je random slika sa weba, već sam ju vidio 99%
- Slika ureda je ista slika kao od servisa Asos računala iz Rijeke
- Član uprave je isti (i jedini) član kao kod Asos računala, i tamo je kapital firme 10,00 kuna.


Ponavljam, ne znam ništa o trgovini. Dapače, želim im sve najbolje. Ovo je samo info koji sam skupio u 5 minuta surfanja.
Poštovanje,

to što vam se cijene prikazuju u eurima je vjerovatno problem što stranici pristupate sa neke od EU IP adresa jer da pristupate sa HR IP adrese cijene bi se prikazivale u kunama.

No imate pravo da bi trebala postojati opcija u tom slučaju da se promijeni valuta pa smo i to riješili i sad je moguće odabrati valutu HRK.

Ukoliko imate bilo kakve kritike ili prijedloge slobodno nam možete pisati. Hvala

Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
Poznanik je imao probleme sa tim asos servisom iz rijeke. nosio je macbook pro 3 puta radi iste greške na servis, i na kraju mu je vraćen neispravan. neznam točno detalje a ne želim blatit neosnovano, ali ja ih izbjegavam...
Poštovanje,

i ako je vlasnik isti servis je potpuno odvojeni pogon pa to zaista nebi mogao komentirati te bi bio zahvalan kad bi se u ovom postu mogao komentirati samo segment trgovine. Hvala

Zadnje izmijenjeno od: tor. 13.02.2017. u 12:44.
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote