View Single Post
Staro 04.10.2016., 21:02   #3849
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Društvo - vidim da tu ima ljudi koji se razumiju u tematiku.

Planiram si kupiti pošteni fotić (ok jasno mi je da ovo što ja gledam je entry level poštenih fotića) i gledam d3200 u kitu sa objektivom. Cca 2700 novaca. Jel ima što pametnije za te novce? Kvaliteta fotografije u odnosu na budget mirrorless fotoaparata (sub 3000kn)?
Mislim da ti je sad najbolje kupit Canon 100d sa 18-55 STMom, kosta tu negdje, mozda stotku vise. Nikon ima bolji senzor ali i losiji kit objektiv koji je dosta iritantan za koristit, STM je necujan i brz i dobijes puno bolji AF za LW slikanje i video. Sad imas akciju, dobis godinu dana CC pretplatu i neki tecaj...
Neces fulat ni ak kupis Nikon ali za Nikona nemas tak dobru ponudu jeftinih objektiva. Ima i kod njih par dobrih ali ak ces trazit nesto sire neces nac za malu lovu za taj fotic. Ima i Nikon odlicnih jeftinih objektiva ali za njih trba imat barem nesto iz d7x00 serije..

Ja kupio danas 10-18 STM, isto CC godinu dana i neki tecaj.. Sad imam sve pokriveno od 16 do 130 mm..

10(16)mm



Boobo od kud je to slikano? Uslikal sam je i ja danas ali je bila iznad Dubrave kad sam je gledal sa balkona..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 04.10.2016. u 21:25.
MAGARAC je offline   Reply With Quote