View Single Post
Staro 08.10.2019., 20:44   #10124
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 670
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
to je najveci zajeb. ako se ne odreagira na vrijeme oni (t-com) odmah ukinu sve popuste i oderu korisnika ko jarca


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ako imaš npr. ugovor po posebnom obračunu, kao što je max3 za 209kn i uz to neke tv pakete povoljno, bude ti se po isteku istog obračunavalo po regularnim cijenama.
Prije isteka budu sigirno zvali, ako imaš sreće dobit ćeš opet po istim uvjetima, a ako nemaš sreće nudit će neke glupave ponude koje nećeš prihvatit i kasnije ako ne otkažeš na vrijeme nastavlja ti se usluga ali po tim regularnim uvjetima.

Svima kojima ističe ugovor a ne mogu do odjela za zadržavanje korisnika za povoljne uvjete procedura slijedeća.
Odeš u A1, potpišeš neki ugovor za fiksne usluge koji imaš pravo telefonski ili fizički u poslovnici stornirati u roku od 14 dana, oni traže od T-Com prijenos broja kod njih unutar 2-3 dana, T-Com kad zaprimi zahtjev za prenošenje broja u roku od 2-3 dana zove i nudi te posebne ugovore.
Ja sam dobio 800kn keša i taj max3 za 209kn na taj način, a dva mjeseca prije toga sam sve živo pokušao i kad me je čak i prodajni predstavnik odjebao u poslovnici pukao mi film i otišao u vip napravit ugovor.
Revolver3844 je offline   Reply With Quote