View Single Post
Staro 27.01.2012., 09:42   #66
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Imam pitanje a ne vidim bolje teme u kojoj bih ga postavio od ove

Posudio sam dvojci frendova usisivač (electrolux cycloneXL). Otprilike bi ih se moglo opisati kao A Je To dvojac (braća su). Davajući im ga, upozorio sam ih da prije nego krenu usisavati moraju isprazniti posudu za prašinu i još im pokazao kako se ista rastavlja i sastavlja. Naravno da su bilmezi prilikom sastavljanja pomakli gumicu za dihtung i desilo se da je isisivalo povuklo prašinu u motor i ugasilo se..

Nakon cca sat-2 (oprali su filtere) usisivač je proradio sam od sebe no vidim da je na mjestu gdje stoji posuda za prašinu i na filteru ispred motora prašine pun kufer.

Zanima me koja sad može biti posljedica ove njihove bedastoće, što mogu očekivati od usisavala (smanjenje snage, rikavanje u roku par mjeseci) ili mu "malo" prašine u motoru ne škodi?

Uh što sam ljut na njih.. Znam da je usisavalo (iako ne baš jeftino) no i na njega sam, kao i na sve svoje "strojeve" pazio.. Kad samo vidim kako su mi ga prašnjavog sa svih strana vratili dođe mi da ih natjeram da ga cijelog operu ali kakvi su smotanci oni bi ga ubacili u kadu s vodom i usput doslovce tušem "očistili motor od prašine"...
rak21 je offline   Reply With Quote