View Single Post
Staro 21.10.2010., 08:38   #29
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
Mislim da su i Nvidia i Amd firme koje godišnje zarade više nego cijela HR te da kao isti imaju poveći broj stručnjaka koji se brinu o tajmingu i marketingu. Ne kasni Nvidia za ničime, ne požuruje Amd sa ničime. Ne bih se previše iznenadio ni kada bi obe firme na vrhu nekakave piramide imali iste ljude. Drugim riječima, mislim da se marketingom pokušava stvoriti slika konkurencije koja se skoro pa kolje na terenu a u biti svi zajedno sjede za velikim stolom i zajedno se opijaju i prežderavaju te usput smišljaju kako izvući što više para u što manjem roku. Svatko ima svoj komad kolača, od timova koji prave igre, pa timova koji prave grafulje, pa memorije, pa procesore itd...
Još uvijek ne vidim razloga zašto bi mjenjao 4870 kada se sasvim dobro rži u svim naslovima a već serija 6 izlazi. Trebao bi nadoplatiti 2000kn da bi dobio podršku za psihu u mafiji? Mislim da svatko od vas/nas ima puno pametnijih stvari u koje bi trebao uložiti pare. Mogu oni izdati i dvije generacije godišnje ali ja imam svoje pravilo mjenjanja gpua svake dvije godine i amen. I sami ste raspravljali na par strana kako je nova 6850 kao sada 5770, mislim wtf? Ako je netko kupio 5850, zašto bi za mjesec dana uzimao neku noviju?
(uopće nije potrebno d ame sada netko ispravlja sa brojkicama nove generacije da sam ih kao fulao ili da nova gen ne izlazi za mjesec dana nego za mjesec i pol itd., govorim okvirno)
housel je offline   Reply With Quote