View Single Post
Staro 02.12.2020., 21:03   #339
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Moram priznat da me dobro sve namučilo i još nije gotovo...

Znači sve kupljeno kako spada, a cijevi za vodeno ispadaju iz ThermalTake priključaka. Ne vidim razlog

Morao sam iz starog kompa vadit stare EK priključke nakon što mi je voda 2 puta iscurila po svuda dok sam punio loop.

Onda stara 1080Ti ima Accellero cooler jer sam ju takvu kupio polovnu i nije mogla stati jer je lupao backplate u RAM... Pa ajde to skidaj i odljepljuj...

Pa onda napajanje nema standardni naš priključak za PSU nego ima neki C20, a ne C14 ili tako nešto, pa mi sad kabel viri iz kućišta. (adapter naručen prije 7 dana, ali još nije stigao)

Nisam mogao stavit PSU shroud radi toga, pa sad stoji na koso i ne mogu staviti bočnu stranicu.. Glavno da jebeni RGB radi na pumpi i ramima..


Bar je postao iz prve i sve radilo, instalirao windows i otišao u bios.. i tu su nastali problemi..
Nikad imao AMD; nikad imao Ryzen i nemam pojma šta moram hahahahahah.

Morat ću proučit to.. sutra sam na putu, pa ovih dana. Ako netko ima točno da mi kaže koje postavke, pa da to probam

Edit:
E da, skinuo sam i instalirao AMD ryzen drivers
Da li se trebao pojavit neki Ryzen power profil ili ne? jer meni nije

Edit:
Nije mi jasan ovaj bios niti malo. Pol opcija mi je sivo šta god mijenjao..ne da mi cpu ratio, neda mi cpu voltage..
Neda ništa

Edit:
Iako je sivo, mogu upisat brojeve.. moja greška, ali onda je cpu lockan na taj multiplayer.. oooo hahaha
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!

Zadnje izmijenjeno od: LorD ClockaN. 02.12.2020. u 22:09.
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote