View Single Post
Staro 09.11.2013., 19:42   #34
Njusskallo
Premium
Moj komp
 
Njusskallo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Okvirno..

Zaslon oke, rezolucija od 1368 x 768 izgleda zadovoljavajuće
Bloatware minimalan, key od officea 2013 se dobije s tabletom (potrebno ga aktivirati)

Touchscreen sa 5 dodirnih točaka radi izvrsno, čak me iznenadilo koliko dobro radi

Windows 8.1 .. ja ga koristim i na regularnom laptopu tako da nemam problema sa navikavanjem. Sistem radi fluidno

Ništa nisam instaliravao osim Cromea i aplikacija koje ću trebati za posao, malo me nervira što je chrome u metro načinu rada (nisam tražio dali se može mimo toga instalirat .. vjerujem da može)

Sam tablet vizualno izgleda izvrsno ali kad ga se primi u ruke osjeća se jeftinoća, jeftina stražnja plastika i packe, packe, packe posvuda (meni ne smeta ali znam da ima pojedinaca koji su JAKO osjetljivi na njih)

O performansama neću puno govorit .. posjedujem Netbook AOA150 .. već 5 godina .. mislim da je ovaj atom pun pogodak za ovakve uređaje. World of warcraft na vanjskom disku (1366x768 sve low) radi na 15-20fpsa što znači da ima poprilično i grafičke snage (naravno naspram stare GMA950), full hd video radi bez trzanja, koliko sam vidio i 4k sadržaj bi trebao, budem kasnije probao..

Odvojivi dock sa tipkovnicom je vrlo loše kvalitete, pogotovo touchpad, ono .. touchpad ocjena 2/5, tipkovnica 3/5, sama konstrukcija je čak i solidna .. 4/5

Uglavnom kako ga je Lisa opisala tako u biti i je.. neću duljiti ako koga što zanima nek pita
Njusskallo je offline   Reply With Quote